środa, 16 lipca 2014

LAJKUJEMY FANPEJDŻA, POKAZUJEMY BLOGA SWOIM ZNAJOMYM!

Jak widzicie, moi Drodzy, ostatnimi czasy zaczęły pojawiać się nowe testy. Jest to skutek zainteresowania moim blogiem. Pomimo braku nowych postów w ostatnich miesiącach liczba codziennych odwiedzin pozostaje na stałym, zadowalającym mnie poziomie. To właśnie Wy jesteście największą motywacją do pisania.

Mój facebookowy fanpejdż powoli zbliża się do swojego rodzaju kamienia milowego, którym jest 100 polubień. Chcę dotrzeć do jak największej liczby czytelników i osób zainteresowanych tym co piszę.

Tutaj jest Wasze zadanie. Udostępnijcie jakiś post z fanpejdża na swojej ścianie, powiedzcie o blogu znajomym lub jeśli macie możliwość wkleić gdzieś linka do bloga też będzie to bardzo mile widziane. Im większa widownia, tym większa motywacja. Proszę o to Was bo w parę osób można zdziałać więcej, a ja osobiście nie lubię i nie praktykuję natrętnego spamowania linkiem do bloga gdzie popadnie.

Jestem również zainteresowany wymianą linków do sekcji "polecane strony". Niedługo na stronie głównej pojawi się kontaktowy adres e-mail.Kolejne testy pojawią się po osiągnięciu 100 polubień na fanpejdżu na facebooku. (BRAKUJE 8)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz