niedziela, 28 lipca 2013

Knorr nudle doner kebab (Knorr) [Kaufland]

Miałem ochotę na kebaba, niestety fundusz operacyjny okazał się niewystarczający, a coś trzeba było zjeść więc musiałem zadowolić się jego namiastką.


Bardzo zaskakuje torebka z przyprawami. Jest ogromna jak na tego typu danie ( pewnie właśnie dzięki temu zupka ma bardzo intensywny smak).
Można zasypać nimi prawie cały makaron! (NIE POLECAM TAK ROBIĆ! Na końcu napiszę czemu.) Jest smaczna. Odpowiednio słona. Smak jest mocny i wyrazisty. Można wyczuć delikatnie pikantny posmak. Na dobrą sprawę można stwierdzić, że naprawdę smakuje mięsem z kebaba.  Całkiem dobrze odwzorowali ten smak. Sama zupka wygląda bardzo apetycznie. Jest kolorowa, pływają w niej różnokolorowe drobinki przypraw w sporej ilości. Nabierając trochę na łyżkę widać to najlepiej, chociaż na zdjęciach widać tylko zielone przyprawy. Miałem dużo frajdy z jedzenia.

                           Gołym okiem widać znacznie więcej różnokolorowych drobinek przypraw.


Jest to bardzo niepozorne danie. Można się nim dobrze najeść i jeszcze nacieszyć podniebienie. Taka mała rada ode mnie: jeśli lubicie zostawić parę większych bryłek makaronu to najpierw zalejcie go wodą, a dopiero wtedy wsypcie przyprawy. W innym wypadku zrobią nam się ciężkie do rozbicia grudy przypraw wewnątrz tych kawałków makaronu.

Cena: 1.50 zł


Ocena: 5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz