poniedziałek, 29 lipca 2013

Pizza z szynką (Apetito) [Biedronka]

Będąc w Biedronce w moje ręce wpadła pierwsza lepsza pizza. Gdy przeczytałem jej skład dosłownie zamarłem. Jest naszpikowana chemią od ciasta po mięso. Zastanowiło mnie jak coś takiego może smakować więc postanowiłem się o tym przekonać. Działam także dla Waszego dobra. Sprawdzimy czy po tym produkcie nie zacznę świecić, albo czy nie wyrośnie mi trzecia ręka.

W pudełku znajdujemy dwie 300 gramowe pizze. Fajną opcją jest obecność sera mozarella, niestety nie wyszczególniono jak duża. Do tego momentu nie wygląda to źle. Rozmrażamy i wrzucamy do piecyka.
Choć całość ładnie pachnie to od tego momentu wygląda już mniej apetycznie. Niektóre kawałki szynki miały skórę, która brzydko się przypiekła i była twarda. Szynka nie jest ani dobra, ani zła. Jest nijaka. To właśnie ona jest najbardziej naszpikowana chemią. Papryka ohydna. Nawet nie potrafię opisać tego słowami.  Sos jest dobrze wyczuwalny, chociaż jest go bardzo mało. W składzie widnieje cebula, to zabawne bo na pizzy jej nie widziałem. Ciasto dość cienkie i chrupiące. Moim zdaniem całość była lekko za słona. Po każdym gryzie musiałem przepijać napojem. Nie polecam Wam tej pizzy. 


Spójrzcie tylko na ten skład, jak można w ogóle pododawać tyle tego do czegoś co serwuje się ludziom:
Kliknijcie żeby powiększyć
Jak dla mnie to jest niedorzeczne! Normalnie ominąłbym taki produkt szerokim łukiem, ale chciałem się przekonać czy takie coś w ogóle może smakować. No i nie może. ODRADZAM!!


Cena: 5.99 zł

Ocena: 2-

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Bezapelacyjnie. Ostatnio widziałem w Biedronce bardzo apetyczną, kilogramową pizzę, ale producentem było Apetito więc sobie odmówiłem. Niesmak jednak pozostał.

   Usuń
 2. kluczem do udanego ojebania tej pitcy jest obłożenie jej mocarelom z biedronki i posypanie kruszonom paprykom jalapenis. pitce potem kładziesz na patelnie pszykrywasz dwoma pazłotkami po czekoladzie allegro. Te pazłotka som ważne, z dwuch powoduf - po piersze pitca wychodzi wilgotna, z pienknie rozpuszczonom mocarelkom. po drugie aby pozyskać pazłotka najpierw musisz ojebać czekoladę allegro. zjedzona pitca łączy się z czekoladą tworząc laksę kitującą odbyt i zapobiega sracze wywołanej nadmiarem papryki jalapenio. w ten sposób spożywasz smaczny posiłek bez nadmiernego ryzyka zbrązowienia gaci przy gościach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prychłem zdrowo, ale polecam zmienić nawyki żywieniowe przyjacielu. Życzę wielu smacznych posiłków i aby jak to ładnie nazwałeś "laksa kitująca" nie była Ci więcej potrzebna :D

   Usuń
 3. Bardzo dobra. nie wiesz co dobre :)

  OdpowiedzUsuń